Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe czyli ładowarki teleskopowe z bogatym osprzętem. Wynajem podnośników teleskopowych w Warszawie i okolicach.

Proponujemy szeroki wachlarz nowoczesnych podnośników teleskopowych i ładowarek teleskopowych obrotowych, które można wykorzystać nie tylko w branży budowlanej, ale również w przemyśle i różnego rodzaju usługach.

Nasze podnośniki teleskopowe i ładowarki obrotowe mogą być wyposażone w kosz osobowy, widły, łyżkę, wciągarkę. Kosze posiadają badanie UDT, są szerokie i posiadają duży udźwig. Wynajem podnośników teleskopowych Warszawa i usługi ładowarkami teleskopowymi realizujemy zapewniając profesjonalną obsługę operatorów z dużym doświadczeniem.

Podnośniki teleskopowe z dodatkowym osprzętem to znakomite rozwiązanie pod względem ekonomicznym, a także w przypadku prac na ograniczonym lub trudno dostępnym terenie. Ładowarka teleskopowa wyposażona w widły, kosz osobowy, żurawik czy łyżkę może zastąpić kilka innych maszyn.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą podnośników teleskopowych. Warszawa i województwo mazowieckie – wynajem i usługi realizujemy dla klientów indywidualnych i dla firm.

projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Decowell