Podnośnik koszowy terenowy 42m

Parametry pojazdu:

Podnośnik koszowy 42 metry to podnośnik terenowy z napędami 4×4 przeznaczony do prac w ciężkim terenie. Charakteryzuje się bardzo szerokim koszem o szerokości do 3,5 metra oraz  parametrami takimi jak zasięg  boczny i udźwig w koszu. Dodatkowo posiada napęd 4×4 co w połączeniu z reduktorami oraz blokadą mostów czyni go prawdziwym podnośnikiem koszowym terenowym. Napęd na wszystkie koła jest niezbędny w ciężkim terenie a szczególnie przy wynajmie podnośników dla firm z branży energetycznej.

Podnośnik montażowy Wumag WT-425 jest  bardzo stabilny przy obciążeniu kosza 280 kg nawet dla maksymalnej wysokości roboczej wynoszącej 42,5 metra. Zwyżki terenowe są przeznaczone do specjalistycznych prac w trudnym terenie takich jak pielęgnacja i wycinka drzew, montaż wysokich masztów czy prac montażowych na wieżach i kościołach. Usługi podnośnikiem 42,5 metra świadczymy na terenie całej Polski, głównie w  województwie mazowieckim i w Warszawie, gdzie jest nasza siedziba. Dla Państwa pracujemy w każdym terenie, niezależnie czy jest to pole czy miasto. Parametry podnośnika koszowego 42 metry spełniają potrzebny najbardziej wymagających klientów z wielu branż. Zwyżka cieszy się duża popularnością w branży energetycznej, budowlanej i pielęgnacji drzew.

Podnośnik koszowy WUMAG WT-425:  wysokość robocza 42,5 metra, parametry podnośnika, charakterystyki pracy podnośnika,  dane techniczne podnośnika  i wymiary podnośnika

projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Decowell