O firmie

Od ponad 20 lat działamy w Warszawie oferując profesjonalne usługi podnośnikowe i wynajem podnośników dla budownictwa i przemysłu. Jako jedna z niewielu stołecznych firm posiadamy doświadczenie zdobywane przez ponad dwie dekady, dzięki czemu nie stronimy od wyzwań i nie boimy się współpracy z klientem indywidualnym i z dużymi firmami.

Dysponujemy flotą nowoczesnych maszyn podnośnikowych, a o sile i renomie naszej firmy stanowi zespół pracowników i operatorów urządzeń podnośnikowych z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi i niezbędnym doświadczeniem. Nasi operatorzy obsługujący zwyżki budowlane i podnośniki są gotowi stosować nieszablonowe rozwiązania czy sięgać do sprawdzonych metod.

Wśród naszych klientów cieszymy się bardzo dobrą opinią jako firma z podmiotowym podejściem do każdego zleceniodawcy, otwarta na ścisłą współpracę i gotowa na podejmowanie nawet najtrudniejszych zleceń. Podnośniki koszowe i teleskopowe dostępne w naszej ofercie należą do najnowocześniejszych w Polsce, dzięki czemu poziom realizacji usług jest wzorowy i wysoko ceniony przez zleceniodawców.

Jako firma tworzona przez ambitny zespół, inwestujemy w nasz rozwój i regularnie rozszerzamy ofertę o nowe podnośniki i zwyżki, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i realizować usługi w każdym terenie i w wielu gałęziach przemysłu.

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Czekamy na Państwa maile i telefony – z chęcią udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące szczegółów oferty i dostępnych w naszej firmie maszyn podnośnikowych.

projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Decowell